Centrum odszkodowań

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Jesteśmy firmą, której podstawowym przedmiotem działalności jest dochodzenie odszkodowań z tytułu różnych zdarzeń, w tym m. in. wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, upadków na śliskich lub dziurawych chodnikach, wypadków w rolnictwie, pożarów i innych. Naszym celem jest zapewnienie osobom poszkodowanym profesjonalnej pomocy w uzyskaniu odszkodowania.

Nasza firma – odszkodowania i sprawiedliwość

Nasz zespół pracowników oraz prawników z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń służy Państwu wszelką pomocą na każdym etapie procesu likwidacji szkody i odzyskiwania odszkodowania – od momentu wystąpienia zdarzenia aż do uzyskania satysfakcjonującego odszkodowania.

Dlaczego warto się do nas zwrócić?

Ufamy naszym Klientom – podpisanie umowy następuje dopiero po przeanalizowaniu skierowanej do nas sprawy i przedstawieniu wszelkich możliwości dochodzenia roszczeń. W przeciwieństwie do wielu innych kancelarii odszkodowawczych nie przetrzymujemy otrzymanego od ubezpieczyciela odszkodowania na koncie kancelarii. U nas odszkodowanie od ubezpieczyciela trafia do Twoich rąk w najkrótszym możliwym czasie.

Nie ukrywamy, kim jesteśmy. W każdej chwili możesz się z nami bezpośrednio skontaktować. W każdej sprawie wskazujemy imiennie osobę, która będzie prowadziła osobiście Twoją sprawę. Dzięki temu wiesz, komu powierzasz swoje interesy.

Kancelaria odszkodowawcza – nasz cel

Dochodzimy pełnego odszkodowania, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i badamy ją pod kątem wszelkich możliwych roszczeń. Nie dążymy do zawarcia szybkich i łatwych ugód. Z uwagi na posiadane doświadczenie, nie wahamy się przed skierowaniem sprawy na drogę postępowania sądowego. W każdym takim przypadku zapewniamy reprezentację przez radcę prawnego lub adwokata.

Podejmujemy się prowadzenia spraw, w których ubezpieczyciel odmówił wypłaty lub wypłacił zaniżone odszkodowanie. Nie pobieramy honorarium od uzyskanych rent, kosztów leczenia oraz rehabilitacji.

Brak wstępnych kosztów

Od naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Jedynym naszym wynagrodzeniem jest umówiony z Klientem procent uzyskanego odszkodowania – uzależniony od rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy. Ponieważ nasze wynagrodzenie zależy w całości od kwoty uzyskanego odszkodowania, dokładamy należytych starań, by kwota ta była dla poszkodowanego satysfakcjonująca.

Najpierw Twoje odszkodowanie – później nasze honorarium!

Centrum odszkodowań

Miałeś wypadek? Zadzwoń lub wypełnij formularz!

tel. 603 630 497

Wymagana zgoda